Dilek Duaları

Kuvvetli Olma Duası

Etkili bir dua’dır.Çok önemli bir dua’dır.

İki Arapça bölümün ortasındaki boş yere isteğini yaz ve sonra herhangi bir kuyu ya da nehrin kenarında durarak İmamı Zaman Aleyhisselam’ın naiplerinden herhangi birini kastederek şöyle seslen.

Selam olsun sana! (Bu dört isimden biri zikredilir: Osman b. Said Amri, Muhammed b. Osman, Hüseyin b. Ruh Nevbahti, Ali b. Muhammed Semuri)

Şahadet veriyorum senin ölümün Allah yolundaydı ve Allah katında sen dirisin ve rızıklandırılmaktasın. Gerçektende Allah katında olan hayat ve diriliğine hitap arz ediyorum. Bu benim mektubumdur ve İmamı Zaman Aleyhisselam’a olan ihtiyacımın arz edilişidir ve senden arzım bu ihtiyacımı ve mektubumu mukaddes huzura arz etmendir, şüphesiz sen emin ve güvenilirsin. Ve mektubu bırak.

بسم الله الرحمن الرحيم

كتبت يا مولآي صلوات الله عليك مستغيثا، وشكوت مانزل بي مستجيرا بالله عزوجل، ثم بك من امرقد دهمني واشغل قلبي واطال فكري، وسلبني بعض لبي وغير خطير نعمةالله عندي، اسلمني عندتخيل وروده الخليل، وتبرء مني عندتراءي اقباله الي الحميم،وعجزت عن دفاعه حيلتي وخانني في تحمله صبري وقوتي، فلجات فيه اليك وتوكلت في المسءلةالله جل ثناوه عليه وعليك في دفاعه عني علما بمكانك من الله رب العالمين، ولي التدبير ومالك الامور، واثقا بك في المسارعة في الشفاعةاليه جل ثناوه في امر، متيقنا لاءجابته تبارك وتعالئ اياك باءعطاءسولي، وانت يامولاي جدير بتحقيق ظني وتصديق املي فيك في امر كذاوكذا

(Not: Hacetlerinizi bu bölüme yazınız)

فيمالاطاقةلي بحمله ولاصبرلي عليه،واءن كنت مستحقاله ولأضعافه

بقبيح افعلي وتفريطي في الواجبات التي لله عزوجل،فاءغثني يامولاي صلوات الله عليك عنداللهف،وقدم المسءلةلله عزوجل في اءمري قبل حلول التلف وشماتةالأعداء،فبك بسطت النعمةعلي،واساءل الله جل جلاله لي نصراعزيزاوفتحاقريبافيه بلوغ الامال،وخيرالمبادي،وخواتي م الأعمال،والأمن من المخاوف كلهافي كلحال،اءنه جل ثناوه لمايشاءفعال،وهوحسبي ونعم الوكيل في الميدءوالمال،

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Adblock u kapatınız.